Ekipa Ratownictwa Po Godzinach

Choć RPG zrodzone w Krakowie, to obecnie tworzone jest przez pasjonatów z całej Polski. Poniżej przedstawiamy osoby i zespoły odpowiedzialne za organizację RPG w danym mieście.
Grzesiek Nowak

Grzesiek Nowak

Kraków

Pomysłodawca Ratownictwa Po Godzinach, współorganizator spotkań RPG w Krakowie. Ratownik medyczny, dyspozytor medyczny, Autor bloga Ratowniczy.net. Dodatkowo z pasją naucza pierwszej pomocy, biega, łazi po górach gdy czas na to pozwala. Pasjonat podróżowania bez określonego planu oraz możliwości współczesnego internetu.

Jurek Jaskuła

Jurek Jaskuła

Kraków

Współorganizator Ratownictwa Po Godzinach w Krakowie. Ratownik medyczny, instruktor kursów certyfikowanych ALS, ITLS i nie tylko. Prezes Fundacji Ratuj Życie. Wolontariusz Polskiej Misji Medycznej. Obieżyświat.

Andrzej Kołacki

Andrzej Kołacki

Trójmiasto

Organizator RPG w Trójmieście, a dokładnie w Sopocie. Ratownik Medyczny i strażak Państwowej Straży Pożarnej. Instruktor kursu PHTLS, pasjonat wysokogórskich wędrówek i odległych krain.

Jacek Rosłonek

Jacek Rosłonek

Warszawa

Organizator RPG w Warszawie. Ratownik medyczny. Prezes Fundacji „Cztery minuty”, właściciel firmy szkoleniowej HeartSaver, prywatnie szczęśliwy tata i miłośnik żeglarstwa.

Natalia Bobak

Natalia Bobak

Szczecin

Główna organizatorka RPG w Szczecinie. Ratownik medyczny, wykładowca Samodzielnej Pracowni Medycyny Katastrof PUM w Szczecinie. Wolne chwile spędza na górskich szlakach. Interesuje się kulinariami, etnologią, białym śpiewem, grą na instrumentach perkusyjnych.

Ekipa RPG Szczecin

Ekipa RPG Szczecin

Szczecin

Od lewej: Jarek Wardyn, Bartek Zimoch, Beata Wudarska, Bartek Miazgowski, Paulina Zielinska, Natalia Bobak, Dawid Surowicz, Paweł Niemiro

Ekipa RPG Zielona Góra

Ekipa RPG Zielona Góra

Zielona Góra

Maciej Rutkowski i Szymon Michniewicz. Oprócz organizacji Ratownictwa Po Godzinach w Zielonej Górze Panowie prowadzą profil „Medycy Ratunkowi” na Facebooku.

Mateusz Mazurek

Mateusz Mazurek

Wrocław

Ratownik medyczny, pracuje we wrocławskim pogotowiu ratunkowym, żołnierz. Interesuje się ratownictwem taktycznym, podróżami i wędrówkami po górach.

Ekipa RPG Katowice

Ekipa RPG Katowice

Katowice

Marcin Koszowski, Klaudia Kędryna, Bartosz Perończyk – ratownicy medyczni ze Śląska, którzy wspólnie podjęli się organizacji RPG w Katowicach.

Krzysztof Wiśniewski

Krzysztof Wiśniewski

Bydgoszcz

Organizator RPG w Bydgoszczy. Znany wszystkim jako „Wiśnia”. Ratownik medyczny i pielęgniarz, czyli dwa w jednym. Wykładowca na UMK w Toruniu, CM w Bydgoszczy. Instruktor Polskiego Towarzystwa Ratunkowego. Kiedyś Szpitalny Oddział Ratunkowy, teraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Jego wieloletnia współpraca ze służbami mundurowymi przynosi ciągle nowe owoce. Miłą odskocznią od „szarej” medycyny jest dla niego poznawanie tajników TCCC. W wolnej chwili lubi pojeździć rowerem w lesie, posłuchać dobrej muzyki lub zajrzeć do ciekawej książki. Nie zapomina też o strzelnicy, próbując od wielu lat trafić wreszcie w dziesiątkę 😉

Dorota Ladowska

Dorota Ladowska

Gorzów Wielkopolski

Organizator RPG w Gorzowie Wlkp. Pracuje jako ratownik medyczny w pogotowiu ratunkowym w Gorzowie. Prowadzi też firmę Medyczne Centrum Szkoleniowe oraz portal Ratunek24. W życiu stawia sobie ambitne cele, lubi wyzwania i wszystko robi z pasją. Gdyby miała wolny czas, z pewnością spędzałaby go aktywnie i ekstremalnie. Prywatnie – szczęśliwa mama dwójki rozrabiaków.

Mariusz Andrzejczak

Mariusz Andrzejczak

Kielce

Organizator RPG w Kielcach. Ratownik medyczny. Wykładowca w Wyższej Szkole Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Właściciel firmy szkoleniowej e-paramedic.pl. Interesuje się turystyką pieszą i górską.

Barbara Bohdan

Barbara Bohdan

Białystok

Organizatorka RPG w Białymstoku od czerwca 2016 r.

Pytania? Propozycje? Zarzuty? Skontaktuj się z nami! 🙂

Chcesz z nami współpracować? Wesprzeć projekt Ratownictwo Po Godzinach lub konkretne spotkanie? A może chcesz po prostu przyjść na spotkanie a nie wiesz, czy możesz (oczywiście!)? Napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania (na które znamy odpowiedź – na pozostałe znajdziemy odpowiedź:-).